Sunday, October 9, 2016

Nädal 10.10 - 14.10 Ahja Vabaaja- ja Noortekeskuses

Keskus on avatud E-N 14.00 - 18.00, R 14.00 - 20.00
Noortekeskuse sünnipäevakuu - ettevalmistused sünnipäevapeoks
E - algab konkurss esinemiskavadele "Noortekeskusel on  sünnipäev". Parimatele auhinnad

T -  kell 14.30 Kokandusring -  valmistame puuviljasalatit ja küpsetame ahjuõunu
K -  ettevalmistused sünnipäevapeoks.
N - keskuses on Carmen, Ahja Kooli 8. ja 9.klassiga sõidame Tallinnasse Meremuuseumisse ja TV3 stuudiosse "Me armastame Eestit" salvestusele.

R -Ahja Spordihoones kell 13.30 - 14.30 Lenel Karu tantsu õpituba


 osaleme noorteesindusega Räpina ANK 14.sünnipäevapeol , keskuses on Carmen.Sel nädalal kohtute Carmeniga kolmel päeval, Piret on infokoolitusel Põlvas. Noorteinfo on noorsootöö üks osa. Tulenevalt riiklikest ümberkorraldustest noorteinfo valdkonnas, toimub ka maakondlik noorteinfo teenuse ümberkorraldamine. See tähendab, et maakondlikul tasandil enam noorteinfo töötajat ei ole ega tule ning kogu noorteinfo teenuse pakkumine hakkab toimuma üldharidus- ja huvikoolides ning teistes maakonna noorsootöö asutustes. 
Tagasivaade eelmisele nädalale - Ahja rühma kodutütred ja noorkotkad osalesid kolme võistkonnaga Põlvas Kaitseliidu korraldatud matkamängul. Võistkondadesse kuulusid - Liise Marie Musting, Kadri Vilt, Mariel Osik, Jaryna-Nelly Mänd, Õie-Elin Paimets, Lissandra Kuusik, Keity Funk, Robin Haavakats, Kasper Kozlovski, Marcos Lepik ja Algis Pärnamets. Noori saatsid ja juhendasid Angela puur, Maria Tammleht ja Hannes Kraavi. 


Tulemusi veel ei tea, aga kolm tundi seiklemist värskes õhus on kindel võit tervise jaoks.

No comments:

Post a Comment