Monday, January 27, 2014

Nädal 27.jaan. - 01.veebruar noortekeskusesNädal 27. jaan.  – 01.veebruar noortekeskuses
Keskus on avatud kell E – R 15.00 – 20.00
E – seltskonnatantsuring kell 16.30, juhendab Külliki Porosson

T – kell 15.00 kultuurimaja saalis Partnerluskogu korraldatud LEADER kohvik, kus arutame Ahja ettevõtlike inimestega uusi projekte ja arengusuundi. 2012.a. Põlvamaa Noortekeskuste suvepäevade korraldamiseks saime raha sellest programmist, toetas ka Ahja vallavalitsus.
N – 14.00 ootan keskusse kõiki Ahja rühma kodutütreid ja noorkotkaid. Võtke kaasa ka sõpru, kes soovivad organisatsiooni  liikmeks astuda.

Eelmise nädala tegevuste eest, sai NÄDALA PARIMA tiitli Rasmus Puur. Rasmus on abivalmis, tähelepanelik kuulaja ja viisakas käituja. Ta aitab alati tehnika ülespanekul ja seadistamisel. Ta on sõnapidaja ja kohusetundlik, teda saab alati usaldada.

Praegu käivad ettevalmistused Eesti Vabariigi  96.aastapäeva aktuse ettevalmistamiseks.

Noored korraldavad  21.veebruaril kell 18.00 mälumängu “Me armastame Ahjat”, idée autor on Renar Kihho. Enne mälumängu on ka noorte tunnustamine.

Nädalavahetusel osalesime  Adriani, Marvini ja Martiniga Kanepi Noortekeskuse 7.sünnipäeval.

Sõit sai teoks tänu poiste organiseerimisele ja  koos Martini vanematega sai sel külmal talvepäeval Kanepis käidud. Oli  soe vastuvõtt ja meeldejääv kontsert Kanepi noorte poolt. Meid tänati koostöö eest ja ka meie loodame veel mitmeidki huvitavaid ühiseid üritusi.

No comments:

Post a Comment