Wednesday, November 13, 2019

Noorteõhtu Ahjal

Põlva Valla Noorsootöökeskus tähistas rahvusvahelist noortepäeva vahvate tegevustega Tilsis.
Noortele meeldis ja nii otsustasid Ahja noored korraldada taas noorteõhtu. Lisaks oma valla noortele kutsusime sõpru ka Põlvamaa teistest noortekeskustest. Kohtumisõhtu toimus Ahja spordihoones, kus oli mõnusalt ruumi mängudeks.Täname väga osalejaid Põlva, Laheda, Mooste, Vastse-Kuuste, Veriora, Räpina, Saverna ja Orava noortekeskustest. Kokku osales peol ligikaudu 130 noort. Kohtumine saigi teoks tänu Ideeviida projektile, mida rahastasid Haridusministeerium ja Eesti Noorsootöökeskus. Õhtu teema oli tervislik eluviis ja aktiivne liikumine. Palusime ka osalevatel keskustel kaasa võtta oma tervisliku toiduretsepti koos näidisega.
Põnevaid toite toodi – mahe porgandikook, tartrapätsid mee, banaani ja sokolaadiga, suhkruta kaeraküpsiseid, lavassirulle, arbuusisalatit, kabatsoki muffineid, sidrunimoosi ja kiluvõileibu. Võõrustajatel aitas lauda katta meie kokandusringi juhendaja Signe Aid. Pakkusime 40 kg erinevaid puu-ja köögivilju, mis maitsesid sel õhtul eriti hästi.
Peaesinejaks oli terviseblogija Paljas Porgand, kes rääkis oma teekonnast blogijani. Tema sõnum meile oli, et hea tervise alus on liikumine, piisav uni ja karske eluviis. Ja liikumist oli õhtu jooksul palju- ühised teatevõistlused ja mängud ja JJ Street tantsukooli tantsuõpituba Lenel Karu juhendamisel. Õhtu lõppes diskoga, hea muusika valis DJ Andy V. Õhtut jäädvustasid noored reporterid Meediasüstist.Tänan väga noori korraldajaid – projektijuht oli Annabel Tagaküla, mängujuht Martin Sööt, õhtujuhid Anette Saar ja Algis Pärnamets,assistendid Mariel Osik, Jaryna-Nelly Mänd, Agnes Rohtsalu,Rainis Kade, tantsutüdrukud Lisandra ja Grete. #põlvavallanoorsootöökeskus #ideeviit #nooredkorraldasid
No comments:

Post a Comment