Tuesday, September 26, 2017

September Ahja Vabaaja- ja Noortekeskuses

Sügis on ametlikult käes, hooaeg on hooga käima läinud. Keskus on endiselt avatud
E-N 14.00 - 18.00, R 14.00 - 20.00. 

Ahjale on uusi elanikke kolinud ja tore, et ka noorte arv kasvab. Rahvarohkeim päev keskuses on olnud 45 külastajaga. Riigi lisarahastuse toel on meil uusi huviringe - 
E 14.45 kunstiklubi Heleni ateljees, N 14.00 vibutreening spordihoones, 15.00 JJ-Street tantsutreening kultuurimajas, Jumpingu treeningud spordihoones Eneken Priksi juhendamisel toimuvad vastavalt treeneri töögraafikule - kas kolmapäeva või neljapäeva õhtul kell 17.30.
Mais paigaldasime keskuse kinoruumi uue ekraani ja uue projektori ENTK projekti toel. Augustis, kodukandipaevadel naitasime multifilme ja uut eesti filmi Sangarid, huviliste soovil naitasime ka videomeenutust noorte korraldatud kontserdist Laulavad Ahja Tahed.


Suvel toimus projekti "Ahja elab ja mäletab" projekti raames Leevakul lugejate suvekool koos Räpina Avatud Noortekeskuse noortega. Noored on loomingulised ja tòòkad, kahe päeva jooksul jõudsime palju ette lugeda, arutleda, läbi mängida. Suur tänu Kadrile, kes oli meil hea haldjas ja leidlik MacGyver.   Tänud Leevaku raamatukogu hoidjale Karmen Pedoskile, kes meid võõrustas. Meid oli väga oodatud, seda näitasid köetud ahjud ja värskelt pestud põrandad 


19.augustil, Ahja kodukandipäevadel esinesime stseenidega Tuglase loomingust. Laagris töötasime esialgu kolmes grupis, iga meeskond tegi oma versiooni, millest pärast panime kokku ühe terviku kava.


No comments:

Post a Comment