Sunday, April 17, 2016

Nädala 18.04 - 24.04 tegevused noortekeskuses

Keskus avatud E - N 14.00 - 18.00, reedel on sportlik päev Ahjal, kell 15.00 ümber järve teatejooks 4-liikmelistele võistkondadele (registreeri oma võistkond eelnevalt noortekeskuses), kell 17.30 jumping treening spordihoones.
 Kolmapäeval kell 15.00 kunstiring Heleniga
Esmaspäeval kell 18.30 robootikaring Frediga

Eelmise nädala kolmapäeval rääkisime rahast - kas säästa või kulutada. Kas on mõistlik laenata või koguda. Kuidas kulutaksin oma raha? Keskuses olid külas nõustajad Jaanika Michelson Swedbangast ja Kristi Randla Võrumaa töötukassast.
Neljapäeval oli hooaja viimane pereõhtu, mis sai alguse 2015.a. aprillis koostöös kooli, noortekeskuse ja lapsevanematega. Seekord esinesid Ahja Kooli 2-3.kl. õpilased etendusega "Kuidas tekkis kaerajaani tants?",  tervislikust toitumisest rääkis toitumisnõustaja Jane Maastik.


Pühapäeval osalesime RMK, Kaitseliidu ja Naiskodukaitse korraldatud matkapäeval Valgesoo rabas.
 Ilm oli ilus, tegevuspunktides olid tegevused põnevad ja harivad, inimesed olid sõbralikud. Ahja rühma kodutütred Angela Puur ja Kaidy Tõruke olid abilised tegevuspunktis, kus nad tutvustasid sootaimi. Matka lõpus said kõik  osalised maitsvaid pannkooke moosiga.No comments:

Post a Comment