Sunday, December 14, 2014

Nädal 15.- 21.detsember noortekeskuses

Keskus on avatud T,K 14.00 - 19.00, N 14.00 - 18.00, R 15.00 - 20.00
Teisipäeval kell 13.00 on keskuses nooremate kodutütarde ja noorkotkaste aastalõpukoondus - teeme kokkuvõtteid tehtust, küpsetame piparkooke ja mängime.
Sellel nädalal on majas jõulupeod, seetõttu on keskus neljapäeval lühemalt avatud. Uuel nädalal, jõulude eel küpsetame vahvleid ja  piparkooke, teeme jõulukaarte ja - kaunistusi.
Eelmisel nädalal oli II klassil klassiõhtu keskuses, ühtlasi lõpetasime ka metoodikaprogrammi II klassiga. Programmi kestel kohtus noorsootöötaja õpilastega kuuel korral koolis ja toimus ka ühine üritus noortekeskuses. Koolis käsitlesime läbi mängude ja draamaõppe erinevaid sotsiaalseid oskusi.
II klassis õpib 5 poissi ja 2 tüdrukut.Kaks tundi möödus kiiresti mängides ja süües head paremat, mida emad olid küpsetanud. Kohtumise lõpus tuli teha meeskonnatööd ja  leida aardekast, kus oli igale osalejale väike üllatus.
Reedel külastas Ahja kooliperet Hull Teadlane Tartu Ülikoolist. Kohtumine oli osa koostööprogrammist kooli ja noortekeskuse vahel, mille rahastus on Norra Programmist.

Kohtumisest sai osa kogu koolipere. Et katsed noortele meeldisid kinnitas tugev spontaanne aplaus ühe katse ajal.
Reede õhtul kogunesid Ahja rühma kodutütred ja noorkotkad noortekeskusse aasta viimasesse oskustelaagrisse. Kohal oli 10 kodutütart ja 7 noorkotkast. Sooritasime järgukatseid, tegime viktoriini, ööorienteerumist, valmistasime koos süüa ja mängisime meeskonnamänge.
 Võtsime rühma vastu uue kodutütre - Liise Marie Mustingu.
Elis juhendas hommikuvõimlemist ja Kristo viis kõik välja ümberjärvejooksule. Ilm oli tormine, aga see ei takistanud tragisid noori.


No comments:

Post a Comment