Sunday, November 30, 2014

Nädala 01.dets. - 07.detsember tegevused

Alates 01.detsembrist on keskuse lahtiolekuajad muutunud.
Keskus on avatud T, K, N, 14.00 - 19.00, R 15.00 - 20.00. Nädalavahetustel osaleme erinevates laagrites, keskuse ruume saab üürida laste sünnipäevade tähistamiseks. Esmaspäeviti on keskus noortele suletud, noorsootöötajal on kontoritöödepäev, kasutame vaba päeva ka ruumide suurpuhastuseks.
  1.-7. detsember toimub neljas üle-eestiline noorsootöö nädal „ Noorsootöö kaasab mind“.
Ahja noored korraldavad sel puhul balli "Kesköine tähistaevas", kuhu ootame häid ja ilusaid inimesi vanuses 13, vanuse ülempiiri pole :) Sellel nädalal tulevad korraldajatel kindlasti töiselt lõbusad ja pikad päevad seoses ettevalmistustega.
Sul on kindlasti pidulikke riideid kapis, mida Sa pole ammu saanud selga panna. Laupäeval oleme kõik ilusamad kui tavaliselt, ikkagi imedekuu
Ahja Noortekeskus osaleb ka Eesti ANK fotokampaanias. Ahja modellid on Hannela, Kelli, Kadri, Keity, Kristo ja Renar.Ahja fotode autor on Kelli Kade.
Neljapäeval osalesime Kadri, Renari, Rasmuse, Kristo, Johannese ja Emiliga Põlvas koolinoorte tantsupäeval. Meie tutvustasime siit pärit Kaerajaani tantsu tekkelugu. Küll oleks tore, kui tantsupisik nakataks rohkem noori ja saaksime Ahjalegi koolinoorte tantsurühma.No comments:

Post a Comment